Chcete omládnout bez botoxu a plastické operace?

ZVLÁDNETE TO JEDNODUŠE POMOCÍ

pravidelného procvičování

obličejových svalů 

Jmenuji se Zuzana Ondrisová, jsem akreditovaná lektorka a zakladatelka obličejové jógy v SR a ČR a mým cílem je rozšířit tuto úžasnou metodu omlazení obličeje i mezi další ženy. Na základě mých dlouholetých zkušeností jsem vytvořila vlastní metodu a sestavu cviků a masáží, které mým klientkám přinášejí viditelné výsledky. Mně samé obličejová jóga pomohla zpevnit kontury obličeje a tváří, zredukovat hluboké vrásky na čele a okolo očí. Díky pravidelnému cvičení a péči se má pleť rozjasnila a omládla.

Objevte i vy kouzlo této unikátní metody, naučte se cvičit pod mým vedením na živých kurzech nebo pomocí individuálních online konzultací. 

Pokud nemůžete na kurz přijít nebo se raději učíte sami, nabízím vám: 

EBOOK s instruktážnimi videi

eBook s instruktážnimi videi obsahuje: 

 • ranní rozcvičku
 • základní sestavu 11 cviků s videi 
 • oční jógu
 • harmonogram cvičení
 • 21-dňový motivační kalendář
 • a 6 dalších bonusů s videi

Dozvíte se v něm, jak funguje naše pleť a svaly, proč vznikají vrásky a jak díky pravidelnému cvičení a péči zamezit jejich vzniku. Nebudou chybět rady a tipy, jak zakomponovat cvičení do každodenního života. 

A to není všechno! Nechci vás na začátek zahltit desítkami cviků. Učte a osvojujte si cviky postupněKaždých 7 dní vám připomenu cvičení, abyste na něj nezapomněli a postupně vám budu posílat tyto bonusy:

 • TAHÁK
  Tahák ve formátu pdf velikosti A4, kde jsou vyobrazeny všechny cviky ze základní sestavy, popis ranní rozcvičky a masáže obličeje. Výborná pomůcka na to, abyste si cviky neustále připomínali a cvičili pravidelně. Můžete si ho vytisknout a nalepit například do koupelny na zrcadlo nebo na noční stolek. Díky taháku nezapomenete cvičit a budete dodržovat pravidelnost. A to má za následek dosažení požadovaných výsledků!
 • BONUS - BRADA, KRK
  Další bonusové cviky spolu s videi na zpevnění krku a kontur brady. Některým ženám se již velmi brzy začíná tvořit dvojitá brada. Také krk nám signalizuje a ukazuje skutečný věk, protože na něm svaly rychle povolují a kůže se řasí. A ruku na srdce, sem-tam zapomínáme i na krku udělat píling a dodat mu hydrataci. Pokud vás tyto problémy trápí, určitě si zařaďte i tyto bonusové cviky do vaší sestavy.
 • BONUS - TVÁŘE, KONTURY OBLIČEJE, NOSORETNÍ RÝHA
  Povadlé tváře, kontury obličeje a hluboká nosoretní rýha trápí mnoho žen. Vytváří to velmi smutný výraz obličeje, i když smutné vůbec být nemusíme. Tváře i kontury si jednoduše zpevníte i cviky ze základní sestavy, ale klidně si přidejte i tyto nové. Můžete je obměňovat. Také mezi nimi naleznete i tip na masáž nosoretní rýhy. Ke každému cviku je opět i instruktážní video. Nejjednodušší cvik na zpevnění tváří je úsměv, tak ho nezapomeňte praktizovat každý den!
 • BONUS - OČI, HORNÍ a SPODNÍ VÍČKA
  Povislá horní víčka nebo váčky pod očima trápí nejen ženy ale i muže. I toto jemné svalstvo na horním a spodním víčku dokážeme zpevnit účinnými cviky. Chce to ale trošku trpělivosti a vytrvalosti, ale odměna vás určitě poteší. Je celkem možné, že se díky pravidelnému cvičení vyhnete i operaci horních víček.
 • VIDEO JAK ODCVIČIT CELOU SESTAVU ZA 5 MINUT
  Tento bonus je asi nejoblíbenější a vzhledem k tomu, že jsem žena velmi aktivní, absolutně chápu, proč. Ve videu se naučíte jak odcvičit celou základní sestavu za 5 minut. Je to velmi jednoduché, ale intenzivní. Cvičit budete stejné cviky ale jiným způsobem. Ve videu vás to naučím. Už pro vás bude snadné zacvičit si, i když budete mít velmi málo času.
 • LYMFOMASÁŽ OBLIČEJE - 6 MINUTOVÉ VIDEO
  Dokonalou tečkou za večerním cvičením a péčí o pleť je masáž. Nejenže vás příjemně uklidní a zrelaxuje, vaši pleť zpevní, zahřeje a prokrví. Určitě si ji třeba vyzkoušet a pravidelně dělat. Má skvělé účinky a viditelné výsledky.

ČAS NEZASTAVÍME, ALE

můžeme ZPEVNIT SVALY NA OBLIČEJI

a

ZPOMALIT a ZREDUKOVAT TVORBU VRÁSEK

I pravidelné 10 - 15minutové cvičení každý den má pozitivní vliv na výraz ve vašem obličeji. Těším se na to, jak skvěle budete vypadat a díky tomu se i cítit. Pokud budete mít jakékoliv otázky nebo si nebudete něčím jisté, napište mi na adresu zuzka@oblicejovajoga.cz

Možná vás napadají tyto otázky:

 

 • Tyto informace najdu kdekoliv na internetu a zdarma, proč si mám koupit tento eBook?
  Ano, najdete, ale vyhledávání a zkoušení vám zabere hodně času, nebudete vědět, jestli jsou to správné cviky pro vás. To, co jsem si postupnými kroky a zkušenostmi dávala dohromady já, více než tři roky, vám nyní nabízím v mém eBooku. Nemusíte trávit čas hledáním a surfováním na internetu, zkoušením a zjišťováním, zda jsou to ty správné kroky. Zde je to všechno na jednom místě.
 • Pomůže mi to, i když mi je 50 let?
  Ano, skvělé je, že s obličejovou jógou můžete začít v jakémkoliv věku. Ideální je okolo 30-ti let, ale nikdy není pozdě. Je lepší s obličejem cvičit, doplnit i masáže a nastavit správnou péči o pleť, efekt a změna se dostaví.
 • Za jakou dobu mohu očekávat výsledky?
  Je to velmi individuální. U někoho se výsledky dostaví již po dvou týdnech cvičení, u jiného po 5 týdnech. To, co pociťují klienti jako první změnu v obličeji, je pružnost a zdravější vzhled pleti. Mnozí již po týdnu pravidelného cvičení.
 • Co když nebudu s eBookom spokojená/ý?
  V tomto případě vám nabízím garanci vrácení peněz. Do 7 dní mi můžete napsat na můj kontaktní email zuzka@tvarovajoga.sk a já vám vrátím peníze v plné výši.

 

 

 

 

Obličejová jóga je nenáročná, zábavná a pomáhá dosáhnout to co všechny chceme – být krásné! Ebook je plný informací, dobře se čte a pomůže naučit se cviky i bez účasti na kurzu.
Katarína BelkováManaging Director at Forte Communications s.r.o.

K ebooku doporučuji zakoupit i kartičky s cviky obličejové jógy. Je jich 21 - přesně tolik, kolik je základních cviků v eBooku a všechny bonusové k tomu. Kartičky jsou skvělým doplňkem k cvičení. Pokud se podle videí naučíte cviky, podle kartiček si je snadno připomenete. A mohou s vámi cestovat v kabelce kamkoliv :-).

Potřebujete pomoc?

Napište mi na zuzka@oblicejovajoga.cz nebo  volejte 00421 902 980 416.

Jsem tu pro vás a ráda vám pomohu.